hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:
dział eventy taneczne

 W Toruniu odbyła się piąta już edycja zawodów dancehallowych Winter Bounce. Prezentujemy prezentacje uczestników z pierwszej rundy tego wydarzenia.

dział artykuly

Okazuje się, że nie wszyscy bboys rozumieją jak należy się za to się zabrać i uczestniczyć w zawodach gdzie sędziowie wybierają najlepszych tancerzy z kół.

 
dział rozmowy

 Rozmowa z BBoyem Thomazem, organizatorem M1 Dance Battle

dział klipy

Kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo duetu producenckiego „Nowa Stara Szkoła", którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

dział koncerty

 Fragment koncertu Afu-Ry w toruńskim klubie Dwa Światy

dział rozmowy

 Wywiad z Flintem

dział recenzje

 Recenzja nowej płyty Flinta

dział rozmowy

Arkadio w rozmowie z Adrianem Bartoszewiczem

newsy

BBoy Fayez sędzią na Urban Dance Meeting 8!

Na ósmą edycję Urban Dance Meeting w Toruniu przyleci BBoy Fazyez z hiszpańskiej ekipy Mind Boggle! Artysta mieszka na co dzień w Salamance gdzie animuje lokalne środowisko breakingowe.

 
BBoy Fayez reprezentuje ekipy Mind Boggle & Fresh Flesh, jest założycielem Breakology Studio, jednego z pierwszych centrów breakingu w Hiszpanii oraz pierwszego tego typu spotu w Salamance.
 
Ma na koncie wiele wygranych eventów zarówno na rodzimej scenie jak i poza Hiszpanią, m.in. Cypher Sessions w Belfaście, Rock It w Saragossie, Breakers Revenge w portugalskim Pinhal Novo. Często pojawia się na eventach w charakterze sędziego. Zasiadał w fotelu sędziowskim na takich zawodach jak BBoy Games Spain Qualifier, Faro Urbano, Cultura Urbana Caceres, Sintawars vol.3, BBoy Tuga (Barcelos, Portugalia) czy Street Wars w Jeleniej Górze.
 
Ponadto jest promotorem kultury hip hop, od wielu lat w swojej rodzimej Salamance organizuje festiwal breakowy Charroking! „Staram się pchać do przodu lokalną scenę breakingu, aby rosła w siłę. To bardzo ważne, aby cały czas nad tym pracować!” - zapewnia nasz tegoroczny gość. 
 

Komentarze użytkowników (0)


Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja