hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:
dział eventy taneczne

 W Toruniu odbyła się piąta już edycja zawodów dancehallowych Winter Bounce. Prezentujemy prezentacje uczestników z pierwszej rundy tego wydarzenia.

dział artykuly

Okazuje się, że nie wszyscy bboys rozumieją jak należy się za to się zabrać i uczestniczyć w zawodach gdzie sędziowie wybierają najlepszych tancerzy z kół.

 
dział rozmowy

 Rozmowa z BBoyem Thomazem, organizatorem M1 Dance Battle

dział klipy

Kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo duetu producenckiego „Nowa Stara Szkoła", którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

dział koncerty

 Fragment koncertu Afu-Ry w toruńskim klubie Dwa Światy

dział rozmowy

 Wywiad z Flintem

dział recenzje

 Recenzja nowej płyty Flinta

dział rozmowy

Arkadio w rozmowie z Adrianem Bartoszewiczem

newsy

Imprezowy weekend z Lilu i Reno

Już dzisiaj w Krakowie odbędzie się pierwszy koncert Lilu rozpoczynający LA Tour 2008/2009. Oprócz artystki na scenie pojawią się Reno oraz DJ BambusCloud. No i najważniejsza wiadomość dla krakowskich słuchaczy i słuchaczek Lilu - wstęp na dzisiejszą imprezę jest darmowy!!

Od godz. 20.00 w klubie „InBlanco” DJ'e Bambus i Cloud zajmą się nastrajaniem publiczności. Około 22.30 wystąpi Reno, współproducent muzyczny płyty “LA” oraz autor legendarnej demówki “Następny Level”. Następnie na scenie pojawi się kropla wieczoru w towarzystwie swoich chórków. Po koncercie imprezowy after pociągnie DJ Bambus.

Jutro natomiast ten sam skład uda się do Lublina, gdzie Reno i Lilu wystąpią w dyskotece „Chonabibe”. Wejście na tą imprezę kosztuje jedyne 12 zł.

Na koncertach będzie możliwość zakupienia płyty Lilu oraz innych naszych gadżetów. Wkrótce na stronie www.MaxFloRec.pl podamy miejsca i daty kolejnych koncertów.
 


Komentarze użytkowników (0)


Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja