hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:
dział eventy taneczne

 W Toruniu odbyła się piąta już edycja zawodów dancehallowych Winter Bounce. Prezentujemy prezentacje uczestników z pierwszej rundy tego wydarzenia.

dział artykuly

Okazuje się, że nie wszyscy bboys rozumieją jak należy się za to się zabrać i uczestniczyć w zawodach gdzie sędziowie wybierają najlepszych tancerzy z kół.

 
dział rozmowy

 Rozmowa z BBoyem Thomazem, organizatorem M1 Dance Battle

dział klipy

Kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo duetu producenckiego „Nowa Stara Szkoła", którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

dział koncerty

 Fragment koncertu Afu-Ry w toruńskim klubie Dwa Światy

dział rozmowy

 Wywiad z Flintem

dział recenzje

 Recenzja nowej płyty Flinta

dział rozmowy

Arkadio w rozmowie z Adrianem Bartoszewiczem

newsy

„FUSY Z UKW” WYGRYWAJĄ RED BULL WINNING 5 W BYDGOSZCZY I ZDOBYWAJĄ SERCA PUBLICZNOŚCI

 W sobotnie popołudnie, 6 listopada, w Bydgoszczy odbył się już czwarty przystanek piłkarskich potyczek Red Bull Winning 5. Po rozgrywkach w Olsztynie, Poznaniu i Katowicach przyszedł czas na studentów z kujaw.

W hali sportowej Zespołu Szkół nr 9 im. Bydgoskich Olimpijczyków, gdzie odbywały się zawody, bezkonkurencyjna okazała się 5-tka o nazwie „Fusy z UKW”. To oni najskuteczniej eliminowali swoich rywali poprzez sukcesywne strzelanie bramek. 

 
Podczas turnieju piłkarskiego, Red Bull Winning 5, zawodnicy grają 10-minutowe mecze na najwyższych obrotach. Stracona bramka oznacza bowiem utratę piłkarza danej drużyny. Do zawodów o niecodziennej formule przystąpiło 16 zespołów, a atmosfera jaka panowała tego dnia na boisku była niepowtarzalna. Pomiędzy zawodnikami walczącymi o tytuł najlepszej drużyny można było wyczuć niespotykanego ducha gry. Poświęcenie, ambicje oraz gra fair play nie opuszczały parkietu, aż do ostatniego gwizdka zamykającego turniej.
 
Zwycięska ekipa „Fusy z UKW” już od pierwszego meczu zwracała uwagę publiki jak i rywali. Wszystko to dzięki wyśmienitej grze oraz wykonywaniu efektownych „cieszynek” po zdobytej bramce, czyli krótkiej, zabawnej scenki uwieńczającej zdobytego gola. Co więcej, „Fusy” pięły się w pucharowej drabince w ekspresowym tempie. Swoich początkowych rywali rozgromili w jedyne 3 minuty i 30 sekund nie tracąc przy tym ani jednej bramki, kończąc pojedynek z wynikiem 5:0. W meczu finałowym stanęli oko w oko z ekipą „Wyindywidualizowanego Teamu”. Walka była bardzo zacięta i nie udało się jej rozstrzygnąć w regulaminowych 10 minutach, dlatego o mistrzostwie musiały zadecydować rzuty karne wykonywane w systemie hokejowym. „Fusy z UKW” stanęli na najwyższym podium Red Bull Winning 5 wygrywając ostateczne starcie 2:1, tym samym zdobywając główną nagrodę – voucher o wartości 1000zł do sklepu internetowego R-Gol.com. Zawodnikiem, który na bydgoskim parkiecie znacząco się wyróżniał i zasłużył na „złote halówki” był Damian Szpera. Bezapelacyjnie zgarnął tytuł króla strzelców zdobywając 8 bramek w 2 meczach! Poprowadził swoją drużynę „Krzysztofa Smolika” wprost na III stopień podium.    

WYNIKI:
I miejsce – „Fusy z UKW”
II miejsce – „Wyindywidualizowany Team”
III miejsce – „Krzysztof Smolik”
 
W trakcie rozgrywek, fani kontroli nad piłką mogli wziąć udział w konkursie organizowanym przez sklep R-Gol.com. Nagrodę specjalną – koszulkę techniczną i piłkę żonglerską wygrał Kamil Śliwiński. Podbił piłkę 89 razy i bezkonkurencyjnie zdeklasował rywali.
 
Zachęcamy do przeczytania pełnego artykułu relacjonującego przystanek, znajdującego się pod linkiem: http://win.gs/1Oy36GR
 

Komentarze użytkowników (0)


Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja