hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:
dział eventy taneczne

 W Toruniu odbyła się piąta już edycja zawodów dancehallowych Winter Bounce. Prezentujemy prezentacje uczestników z pierwszej rundy tego wydarzenia.

dział artykuly

Okazuje się, że nie wszyscy bboys rozumieją jak należy się za to się zabrać i uczestniczyć w zawodach gdzie sędziowie wybierają najlepszych tancerzy z kół.

 
dział rozmowy

 Rozmowa z BBoyem Thomazem, organizatorem M1 Dance Battle

dział klipy

Kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo duetu producenckiego „Nowa Stara Szkoła", którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

dział koncerty

 Fragment koncertu Afu-Ry w toruńskim klubie Dwa Światy

dział rozmowy

 Wywiad z Flintem

dział recenzje

 Recenzja nowej płyty Flinta

dział rozmowy

Arkadio w rozmowie z Adrianem Bartoszewiczem

newsy

WROCŁAWSCY STUDENCI ZAMYKAJĄ SERIĘ PIŁKARSKICH SPOTKAŃ RED BULL WINNING 5 W POLSCE

W sobotni wieczór, 14 listopada na terenie Wrocławskiego AWF’u odbył się już szósty, ostatni przystanek serii piłkarskich spotkań, Red Bull Winning 5.

W ciągu minionego miesiąca studenci takich miast jak Olsztyn, Poznań, Katowice, Bydgoszcz, Łódź czy Wrocław mieli okazję zmierzyć się w turnieju piłki nożnej o nietypowej formule. W ciągu 10 minut na boisku ogrodzonym bandami, pięcioosobowe drużyny musiały się wzajemnie wyeliminować w myśl zasady – tracisz bramkę tracisz zawodnika. Triumfatorami finiszowego przystanku była ekipa „EKA Team”, która prócz prestiżu zdobyła również nagrodę główną w postaci vouchera o wartości 1000 zł do wykorzystania w sklepie R-gol.com.

 
W miniony weekend na sali wielofunkcyjnej AWF’u, znajdującej się tuż przy Stadionie Olimpijskim zebrało się 21 drużyn gotowych do walki w ostatnim, polskim spotkaniu zawodów Red Bull Winning 5. Mecze w fazie zasadniczej zazwyczaj kończyły się w 1 połowie, dzięki czemu rzuty karne nie były konieczne. Był to z pewnością skutek przemyślanej gry na wysokim poziomie, bez miejsca na błędy. Natomiast w półfinałach obraz widowiska odwrócił się o 180 stopni, a gra defensywna przemieniła się w ofensywną, zamiast pewnych zwycięstw pojawiły się rzuty karne.

Tak też wyglądał najdłuższy finał Red Bull Winning 5. Świetnie grający  „R-Bull Team” musiał pogodzić się z porażką, która nadeszła dopiero w 7 serii „jedenastek”. Do grona mistrzów dołączyła drużyna „EKA Team”, bezlitosna w pojedynkach 1 na 1, która dzięki temu zgarnęła główną nagrodę – voucher o wartości 1000 zł do wykorzystania w sklepie R-gol.com. Na najniższym stopniu podium stanęli natomiast „WSO Sharks”. 

WYNIKI WROCŁAW:
I miejsce – „EKA Team”
II miejsce – „R-Bull Team”
III miejsce – „WSO Sharks”
 
Dyrektor sportowy zawodów, Witold Kurzawa, tak podsumowuje cały turniej: 
„Przebieg całego cyklu turniejów Red Bull Winning 5 oceniam bardzo pozytywnie. Niecodzienna formuła zawodów była strzałem w 10, przypadła do gustu zawodnikom. Największym powodem do radości były miłe słowa graczy, często pytających o kolejne edycje. Poziom rozgrywek był zróżnicowany, jednak nie wpływało to na odbiór i widowiskowość gry, która na każdym z przystanków skupiała uwagę zadowolonej publiczności. Dziękuję wszystkimi uczestnikom i ekipie za niesamowitą piłkarską przygodę!”

RED BULL WINNING 5 W POLSCE W LICZBACH
 
Mistrzowie: Studenty (Olsztyn), Galacticos (Poznań), TS10ka.pl Zabrze (Katowice), 
Fusy z UKW (Bydgoszcz), Dzbany (Łódź), EKA Team (Wrocław)
Liczba uczestników: 560 studentów
Najszybciej strzelona bramka: 3 sekunda meczu
Najdłuższe mecze: zakończone po 11 kolejkach rzutów karnych
Najszybciej zakończony mecz: w pierwszych 3 minutach
Król żonglerki: Adrian Filipiak z Łodzi (297 podbić)
Królowie cieszynek: Fusy z Bydgoszczy
Zachęcamy do przeczytania pełnego artykułu relacjonującego przystanek, znajdującego się pod linkiem: http://win.gs/1QFGRhC
 

Komentarze użytkowników (0)


Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja