hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:
dział eventy taneczne

 W Toruniu odbyła się piąta już edycja zawodów dancehallowych Winter Bounce. Prezentujemy prezentacje uczestników z pierwszej rundy tego wydarzenia.

dział artykuly

Okazuje się, że nie wszyscy bboys rozumieją jak należy się za to się zabrać i uczestniczyć w zawodach gdzie sędziowie wybierają najlepszych tancerzy z kół.

 
dział rozmowy

 Rozmowa z BBoyem Thomazem, organizatorem M1 Dance Battle

dział klipy

Kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo duetu producenckiego „Nowa Stara Szkoła", którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

dział koncerty

 Fragment koncertu Afu-Ry w toruńskim klubie Dwa Światy

dział rozmowy

 Wywiad z Flintem

dział recenzje

 Recenzja nowej płyty Flinta

dział rozmowy

Arkadio w rozmowie z Adrianem Bartoszewiczem

newsy

Śląski Rap Festiwal

 Mega Club ma zaszczyt zaprosić na kolejną 11 już edycję Śląskiego Rap Festiwalu, który jest największą i najstarszą tego typu imprezą klubową w Polsce. Kontynuując tradycję dwudniowego eventu w listopadowy weekend 14-15 przygotowaliśmy dla fanów rapu jak zwykle mnóstwo atrakcji.

 
Dzień pierwszy to zdecydowanie mocne uderzenie dla lubujących się w „newschoolowych” brzmieniach. Najgorętsze nowe ksywy w biznesie takie jak Quebonafidę (z premierowym materiałem z nadchodzącej „Ezoteryki”), Kuban oraz reprezentanci Koka Beats – Neile i Auer. Prócz tego, przeżywający drugą młodość Borixon z płytą „New Bad Life” i będący na absolutnym topie rodzimej sceny Kali ( z wyprodukowanym przez Gibbsa materiałem „Sentymentalnie”) oraz Paluch i materiał z mixtape’u z Chrisem Carsonem. Dodatkowo na rozgrzewkę jak co roku freestylowy showcase z udziałem najbardziej utytułowanych wolnostylowców
 
Dzień drugi festiwalu powinien nasycić nawet najbardziej wybrednych słuchaczy. Na wstępie, to co najlepsze na śląsku czyli promujący swe najnowsze materiały HST, K2, Pokahontaz. Do tego Wena, VNM, DonGURALesko oraz legendy ze stolicy w postaci Sokoła i Marysi Starosty. Całość tradycyjnie poprowadzi w formie soundsystemu duet Kamel &DJ Roka.
 

Komentarze użytkowników (0)


Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja