hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:
dział eventy taneczne

 W Toruniu odbyła się piąta już edycja zawodów dancehallowych Winter Bounce. Prezentujemy prezentacje uczestników z pierwszej rundy tego wydarzenia.

dział artykuly

Okazuje się, że nie wszyscy bboys rozumieją jak należy się za to się zabrać i uczestniczyć w zawodach gdzie sędziowie wybierają najlepszych tancerzy z kół.

 
dział rozmowy

 Rozmowa z BBoyem Thomazem, organizatorem M1 Dance Battle

dział klipy

Kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo duetu producenckiego „Nowa Stara Szkoła", którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

dział koncerty

 Fragment koncertu Afu-Ry w toruńskim klubie Dwa Światy

dział rozmowy

 Wywiad z Flintem

dział recenzje

 Recenzja nowej płyty Flinta

dział rozmowy

Arkadio w rozmowie z Adrianem Bartoszewiczem

newsy

BGirl AGT i BBoy Chadzik przetańczą Europę i Azję!

To jeden z ciekawszych projektów wśród braci tanecznej tego lata. Bgirl AGT z ekipy Naomi Style oraz Bboy ChadzikCT Group, wymyślili sobie, że zwiedzą całą Europę. Nie byłoby w tym nic odkrywczego ani wyjątkowego, gdyby nie fakt, że „przetańczą” trasę Starego Kontynentu. O co chodzi?

 
Projekt nazywa się „Przetańczyć z Tobą chcę… cały świat”. Sympatyczna para tancerzy objedzie sporą część kontynentu zatrzymując się po drodze podczas zaaranżowanych spotkań, warsztatów, zawodów czy treningów z miejscowymi tancerzami.
 
Jakby tego było mało.  Breakowy tandem postanowił zwiedzić Azję, również autostopem! Zaznaczają, że jadą tam z zamiarem przekazania swojej zajawki dzieciom z „rejonów mniej podatnych na wpływy zachodniej cywilizacji”.
 
Jak mówią: ”Pasja zarówno do tańca jak i podróżowania pcha nas ciągle do przodu i pomaga realizować marzenia”. Nie wątpliwie jest to duży krok w ich hiphopowym życiu. Dlatego Mobilizacji objęła patronat medialny nad całą podróżą dwójki tancerzy.
 
 
A co po powrocie? 
 
Pragniemy podzielić się zdobytą wiedzą z dziećmi i młodzieżą, prowadząc szereg darmowych zajęć oraz warsztatów w ośrodkach młodzieżowych, szkołach jak i domach dziecka – odpowiada AGT.
 
Trzymamy kciuki i oraz jesteśmy w stałym kontakcie z podróżnikami, aby zdawać wam realcję z ich poczynań!
 
Taka podróż to nie lada wydatek, dlatego AGT i Chadzik zbierają fundusze na swój wyjazd na stronie: http://polakpotrafi.pl/projekt/przetanczyc
 
Zachęcamy do wspierania tego przedsięwzięcia, ponieważ jest szczery i szerzy pozytywne wartości.
 
 
 
 

 Filmik promujący projekt >>


Komentarze użytkowników (0)


Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja