hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:
dział eventy taneczne

 W Toruniu odbyła się piąta już edycja zawodów dancehallowych Winter Bounce. Prezentujemy prezentacje uczestników z pierwszej rundy tego wydarzenia.

dział artykuly

Okazuje się, że nie wszyscy bboys rozumieją jak należy się za to się zabrać i uczestniczyć w zawodach gdzie sędziowie wybierają najlepszych tancerzy z kół.

 
dział rozmowy

 Rozmowa z BBoyem Thomazem, organizatorem M1 Dance Battle

dział klipy

Kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo duetu producenckiego „Nowa Stara Szkoła", którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

dział koncerty

 Fragment koncertu Afu-Ry w toruńskim klubie Dwa Światy

dział rozmowy

 Wywiad z Flintem

dział recenzje

 Recenzja nowej płyty Flinta

dział rozmowy

Arkadio w rozmowie z Adrianem Bartoszewiczem

newsy

PONADDŹWIĘKOWA INSTALACJA POWSTANIE W TORUNIU!

Red Bull Szkoła Dźwięków, Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Dom Studencki nr 9

 
Już 9 maja o godzinie 15:00, przy Domu Studenckim nr 9 w Toruniu odbędzie się niecodzienne wydarzenie muzyczne - Red Bull Szkoła Dźwięku! Jest to kolejne spotkanie z artystami zajmującymi się zawodowo produkcją muzyczną. W Toruniu warsztaty poprowadzi dwukrotny mistrz świata DJ’ów IDA – Steve Nash! Specjalnie z tej okazji powstanie instalacja  złożona z pięciu zintegrowanych instrumentów powszechnie używanych w DJ'ingu i produkcji muzycznej. Specjalne przygotowany sprzęt pozwala na utworzenie utworu na żywo, w prosty,  intuicyjny sposób przez pięć osób jednocześnie. Wiedza z zakresu umiejętności gry na instrumencie czy też znajomości nut nie jest wymagana!
 
Red Bull Szkoła Dźwięku to warsztaty skupiające profesjonalnych muzyków, którzy chcą przekazać swoją wiedzę innym. Każdy kto interesuje się rapowaniem czy też produkcją muzyczną może wziąć udział w zajęciach i podnieść swoje umiejętności. W poprzednich edycjach producent muzyczny Soulpete oraz freestyle’owiec Mc Tetris wcielili się w rolę nauczycieli. W Toruniu entuzjaści tworzenia bitów, za pośrednictwem połączonych ze sobą samplerów będą mieli okazję tworzyć utwory muzyczne na żywo bez wcześniejszego przygotowania, oraz czerpać wiedzę od jednego z najlepszych DJ’ów na świecie - Stevego Nasha.
 
RED BULL SZKOŁA DŹWIĘKU
MIEJSCE: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Dom Studencki nr 9, ul. Gagarina 21
DATA: 9 maja, godzina 15:00 
Wstęp wolny.
 
***
 
Steve Nash (Kacper Nowak) - polski producent muzyczny, dwukrotny mistrz świata DJ'ów IDA 2012 i 2013. Student Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi - klasa fortepianu pod przewodnictwem prof. Cezarego Saneckiego. Dla Nasha instrumenty klawiszowe stały się inspiracją i punktem wyjścia do dalszych poszukiwań muzycznych – elektronicznej produkcji muzycznej oraz DJ’ingu. W jego kompozycjach można usłyszeć brzmienia z pogranicza takich gatunków jak: soul, jazz, funky czy też dubstep.
 
 
Więcej informacji na www.redbullstudent.pl
 

Komentarze użytkowników (0)


Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja