hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:
dział eventy taneczne

 W Toruniu odbyła się piąta już edycja zawodów dancehallowych Winter Bounce. Prezentujemy prezentacje uczestników z pierwszej rundy tego wydarzenia.

dział artykuly

Okazuje się, że nie wszyscy bboys rozumieją jak należy się za to się zabrać i uczestniczyć w zawodach gdzie sędziowie wybierają najlepszych tancerzy z kół.

 
dział rozmowy

 Rozmowa z BBoyem Thomazem, organizatorem M1 Dance Battle

dział klipy

Kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo duetu producenckiego „Nowa Stara Szkoła", którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

dział koncerty

 Fragment koncertu Afu-Ry w toruńskim klubie Dwa Światy

dział rozmowy

 Wywiad z Flintem

dział recenzje

 Recenzja nowej płyty Flinta

dział rozmowy

Arkadio w rozmowie z Adrianem Bartoszewiczem

newsy

ZPAV: tylko jeden polski numer wśród topowych nowości radiowych!

„Daj z siebie wszystko” Bob One'a z Bas Tajpanem to jedyny polskojęzyczny singiel w najnowszym zestawieniu „Top airplay – nowości” na www.zpav.pl. Utwór znalazł się na miejscu 3. Sprawdź, jak sprawę komentuje sam wyróżniony!

Nie jestem zbytnio miłośnikiem rankingów, bo muzyka to nie wyścigi. Bardziej cieszy mnie to, co w tej informacji jest na drugim planie: że moja muzyka dociera do coraz większej liczby osób, które nierzadko ani nie znały mnie wcześniej, ani za bardzo nie słuchają gatunków, w których się poruszam – mówi Bob One. – Ostatnio często spotykam ludzi twierdzących, że dzięki mojej muzyce i tekstom coś realnie się w ich życiu zmieniło. To jest dla mnie tak naprawdę największą nagrodą. Dzięki za wsparcie! – dodaje.

Rankingi na stronie ZPAV-u tworzone są w oparciu o dane z 74 stacji radiowych (ogólnopolskich i lokalnych) oraz 4 stacji telewizyjnych. W zestawieniu topowych nowości nadawanych w radiu między 8 a 14 lutego prowadzi „Midnight Memories” One Direction (wydawca: Sony Music Entertainment Poland). Tuż za nim znajduje się „Face to face” ATB (Magic Records). Na miejscu 4. ląduje Avicii z numerem „Addicted to you” (Universal Music Poland), a topową piątkę zamyka „Layla” Erica Claptona (Warner Music Group). Wydawcą Bob One'a jest MaxFloRec, jedyne niezależne wydawnictwo muzyczne w całym rankingu.

Fani polskich artystów najwyraźniej DAJą Z SIEBIE WSZYSTKO. Wspólny numer Bob One'a i Bas Tajpana znajduje się w ścisłej czołówce listy „Hop Bęc” w RMF Maxxx czy „Gorącej 20” w Radiu Eska. W pierwszej z rozgłośni gościł już na samym szczycie, w drugiej – na zaszczytnej, drugiej pozycji.
„Daj z siebie wszystko” pochodzi z drugiego solowego albumu Bob One'a pt. TWÓJ RUCH. Krążek zawiera jeszcze single, takie jak: „Nie trzeba”, „Widzę dziś”, „Przestań”, „Zostawiam”, „W co wierzysz” czy tytułowy „Twój ruch”.

Płytę zamówić można w MaxFloSklepie za jedyne 25 zł >> /www.sklep.maxflo.pl/


Komentarze użytkowników (0)


Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja