hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:
dział eventy taneczne

 W Toruniu odbyła się piąta już edycja zawodów dancehallowych Winter Bounce. Prezentujemy prezentacje uczestników z pierwszej rundy tego wydarzenia.

dział artykuly

Okazuje się, że nie wszyscy bboys rozumieją jak należy się za to się zabrać i uczestniczyć w zawodach gdzie sędziowie wybierają najlepszych tancerzy z kół.

 
dział rozmowy

 Rozmowa z BBoyem Thomazem, organizatorem M1 Dance Battle

dział klipy

Kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo duetu producenckiego „Nowa Stara Szkoła", którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

dział koncerty

 Fragment koncertu Afu-Ry w toruńskim klubie Dwa Światy

dział rozmowy

 Wywiad z Flintem

dział recenzje

 Recenzja nowej płyty Flinta

dział rozmowy

Arkadio w rozmowie z Adrianem Bartoszewiczem

newsy

Med MC / Szpalowsky - MAXISINGEL

Maxisingiel "Teraz Albo Nigdy" to cztery nowe utwory zapowiadające nadchodzący projekt pod tym samym tytułem. Autorem muzyki jest Szpalowsky, finalista tegorocznego poznańskiego beatbattle, znany m.in. ze współpracy z duetem Solar/Białas, MNIA czy Golinem. Za mikrofonem pojawia się Med MC, debiutant z 10-letnim doświadczeniem za mikrofonem. Przez lata funkcjonował jako hip hopowy dziennikarz związany m.in. z redakcją Ślizgu, Magazynu Hip Hop, Spinnera, a potem jako założyciel i prowadzący portal Popkiller.pl. Krytyczne podejście do własnych dokonań przez lata kazało się nie wyświetlać, by zrobić to w odpowiednim momencie i  odpowiednim stylu.

 Na singlu znajdują się dwa kawałki pochodzące z albumu "Teraz Albo Nigdy" - utwór tytułowy z cutami DJ'a Ace'a oraz "Ciężkie Powietrze", a także dwa bonusy - "Szkoda Czasu" oraz przygotowany przez warszawskiego producenta Trepsona, bogaty aranżacyjnie remix "Ciężkiego Powietrza". Autorem okładki jest Cezary Łuczyński, a wykorzystane do jej stworzenia zdjęcie wykonała Monika Hnatyk.

Med MC: "Moment w którym kończę 25 lat nie jest najbardziej typowym do rapowego debiutu na polskiej scenie, szczególnie kiedy jest się kojarzonym rapowym dziennikarzem. Zdaję sobie sprawę, że stojące przede mną zadanie jest więcej niż trudne, zadanie hejterów niezwykle proste, a potwierdzenie umiejętności w takim środowisku i takich okolicznościach to prawdziwe wyzwanie. Jednocześnie wydaje mi się, że w kwestiach stricte muzycznych, odartych z PR-owej otoczki i budżetowych możliwości (których nie mamy), dysponujemy czymś więcej niż przeciętny debiutant. Niech muzyka mówi za nas, a co dalej pokaże czas. Tak czy inaczej - to dopiero początek".

Download:
MP3: http://www32.zippyshare.com/v/24199316/file.html
WAV: http://www63.zippyshare.com/v/41890349/file.html
 Tracklista:

1. Teraz Albo Nigdy (ft. DJ Ace)
2. Ciężkie Powietrze
3. Szkoda Czasu
4. Ciężkie Powietrze (Trepson Remix)

Miks: Trepson
Okładka i oprawa graficzna: Cezary Łuczyński
Zdjęcia: Monika Hnatyk

Linki:
facebook.com/medjesttylkojeden
soundcloud/medjesttylkojeden
youtube.com/medjesttylkojeden


Komentarze użytkowników (1)
xanax, 2013-12-30 22:36:46

wpada w ucho szpalowski dobre bityDodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja