hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:
dział eventy taneczne

 W Toruniu odbyła się piąta już edycja zawodów dancehallowych Winter Bounce. Prezentujemy prezentacje uczestników z pierwszej rundy tego wydarzenia.

dział artykuly

Okazuje się, że nie wszyscy bboys rozumieją jak należy się za to się zabrać i uczestniczyć w zawodach gdzie sędziowie wybierają najlepszych tancerzy z kół.

 
dział rozmowy

 Rozmowa z BBoyem Thomazem, organizatorem M1 Dance Battle

dział klipy

Kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo duetu producenckiego „Nowa Stara Szkoła", którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

dział koncerty

 Fragment koncertu Afu-Ry w toruńskim klubie Dwa Światy

dział rozmowy

 Wywiad z Flintem

dział recenzje

 Recenzja nowej płyty Flinta

dział rozmowy

Arkadio w rozmowie z Adrianem Bartoszewiczem

newsy

ROWEROWY DOWNHILL W PLANSZOWEJ ODSŁONIE!

Już 5 grudnia, o godzinie 10:00, w Klubie Bukszpryt mieszczącym się przy ulicy Morskiej 81-87 w Gdyni, entuzjaści rowerów oraz planszowych gier będą mieli okazję spotkać się przy jednym stole, by rywalizować o miano naszybszego gracza Red Bull Slope Buzz! Formą rywalizacji będą wyścigi modeli rowerów po specjalnie przygotowanej makiecie imitującej tor do MTB Downhill.


Makieta będzie się składać z szeregu przeszkód – uskoków oraz skoczni, by jak najbardziej oddać warunki panujące na rzeczywistych torach rowerowych. Wzdłuż toru będzie umocowany drut, który jest wyznacznikiem drogi jaką musi pokonać gracz. Model rowera jest przymocowany do metalu za pośrednictwem kółka. Główną zasadą zabawy jest, by kółko nie dotknęło metalowego drutu, gdy gracz będzie zmierzał w dół góry, w przeciwnym razem zawodnik otrzyma karę w postaci 1 sekundy. 

Zawody będą rozgrywane w dwóch konkurencjach. Pierwszą z nich jest jazda na czas, zaś drugą pojedynki jeden na jeden. Wygrywa najszybszy!


Komentarze użytkowników (1)
echo, 2013-12-04 20:47:13

coś innegoDodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja