hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:
dział eventy taneczne

 W Toruniu odbyła się piąta już edycja zawodów dancehallowych Winter Bounce. Prezentujemy prezentacje uczestników z pierwszej rundy tego wydarzenia.

dział artykuly

Okazuje się, że nie wszyscy bboys rozumieją jak należy się za to się zabrać i uczestniczyć w zawodach gdzie sędziowie wybierają najlepszych tancerzy z kół.

 
dział rozmowy

 Rozmowa z BBoyem Thomazem, organizatorem M1 Dance Battle

dział klipy

Kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo duetu producenckiego „Nowa Stara Szkoła", którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

dział koncerty

 Fragment koncertu Afu-Ry w toruńskim klubie Dwa Światy

dział rozmowy

 Wywiad z Flintem

dział recenzje

 Recenzja nowej płyty Flinta

dział rozmowy

Arkadio w rozmowie z Adrianem Bartoszewiczem

newsy

FRK x Jabol – Premiera singli

375.COM.PL prezentuje dwa single promujące album FRK x Jabol – „Dzieci Indygo”. Za produkcję numerów „Uwiązani” oraz „Między Palcami”, podobnie jak w przypadku całej płyty odpowiedzialny jest Wredny. Ponadto w „Między Palcami” za gramofonami stanął DJ Danek.

UWIĄZANI:

Sieć zależności, które dzień za dniem krępują nas coraz bardziej sprawia, iż nie zdając sobie z tego sprawy stajemy się podporządkowani prawom rynku i uwięzieni w klatce konformizmu. Karmieni wizją samorealizacji, wciąż w pogoni za czymś lepszym, zatracamy się w poszukiwaniu sensu, który już nigdy nie spełni naszych wyobrażeń.


   
MIĘDZY PALCAMI (feat. DJ Danek):

Kim jesteśmy w perspektywie mijającego czasu? Co po nas zostanie… co sami po sobie pozostawimy? Dokąd zmierzają wszystkie chwile, które tak nieubłaganie przelatują nam przed oczami, między palcami? To tylko niektóre z pytań na które nie znamy odpowiedzi, mimo iż każdego dnia stajemy w ich obliczu.

 „Dzieci Indygo” to składający się z jedenastu utworów (i dwóch bonusowych) koncept album, bezpośrednio nawiązujący do pseudonaukowej teorii, która znajduje swoje odniesienie w charakterze rapu FRK i Jabola, odpowiada ich spojrzeniu na świat i poruszanej na płycie tematyce.
Materiał wyprodukowany został przez Wrednego (Bałagany Na Bani). Za gramofonami stanął DJ Danek (RPS Enterteyment), a refreny swoim śpiewem ubarwiła Sasha Kuncewicz. Za brzmienie albumu odpowiedzialny jest Adrian „Taivan” Janicki (Dao Studio).

Płytę już wkrótce będzie można nabyć w wersji fizycznej wydanej w klasycznym jewel boxie wraz z ośmiostronicową książeczką w cenie  19 zł (+ 5 zł koszty przesyłki) na stronie http://375.com.pl lub kontaktując się z nami mailowo na adres 375label@gmail.com. 
Oprócz tego płyta zostanie udostępniona za darmo do pobrania na stronie http://375.com.pl oraz do odsłuchu na naszym kanale www.youtube.com/eferka .

W wersji cyfrowej oprócz płyty znajdzie się także przygotowany specjalnie na tę okazję ponad czterdziestostronicowy Miejski Magazyn #2. Publikacja zawiera masę materiałów przybliżających proces powstawania płyty, wywiad z autorami materiału, liner notes itp. i stanowi uzupełnienie oraz rozwinięcie treści znajdujących się na albumie.

Patronat nad płytą przyjęli:
Freestyle.pl, hhzone.pl, mobilizacja.pl, radiorewers.pl, rapportal.pl, Steez Lifestyle, slizg.eu.


 


Komentarze użytkowników (0)


Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja