hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:
dział eventy taneczne

 W Toruniu odbyła się piąta już edycja zawodów dancehallowych Winter Bounce. Prezentujemy prezentacje uczestników z pierwszej rundy tego wydarzenia.

dział artykuly

Okazuje się, że nie wszyscy bboys rozumieją jak należy się za to się zabrać i uczestniczyć w zawodach gdzie sędziowie wybierają najlepszych tancerzy z kół.

 
dział rozmowy

 Rozmowa z BBoyem Thomazem, organizatorem M1 Dance Battle

dział klipy

Kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo duetu producenckiego „Nowa Stara Szkoła", którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

dział koncerty

 Fragment koncertu Afu-Ry w toruńskim klubie Dwa Światy

dział rozmowy

 Wywiad z Flintem

dział recenzje

 Recenzja nowej płyty Flinta

dział rozmowy

Arkadio w rozmowie z Adrianem Bartoszewiczem

newsy

FRK x Jabol – „Dzieci Indygo” – okładka oraz tracklista

375.COM.PL informuje o zbliżającej się premierze płyty FRK x Jabol – „Dzieci Indygo”.  Jest to ich pierwszy album po prawie dwuletniej przerwie od czasu wydania „Metroulic”. Materiał w całości wyprodukowany został przez Wrednego, członka warszawskich Bałaganów na Bani.  Za gramofonami stanął DJ Danek (RPS Enterteyment), a refreny swoim śpiewem ubarwiła Sasha Kuncewicz. Za brzmienie albumu odpowiedzialny jest Adrian „Taivan” Janicki z  łódzkiego Dao Studio.
 


„Dzieci Indygo” to składający się z jedenastu utworów koncept album, bezpośrednio nawiązujący do pseudonaukowej teorii, która znajduje swoje odniesienie w charakterze rapu FRK i Jabola, odpowiada ich spojrzeniu na świat i poruszanej na płycie tematyce.

Płytę już wkrótce będzie można nabyć w wersji fizycznej wydanej w klasycznym jewel boxie wraz z ośmiostronicową książeczką w cenie  19 zł (+ 5 zł koszty przesyłki) na stronie http://375.com.pl lub kontaktując się z nami mailowo na adres 375label@gmail.com. 

Oprócz tego płyta zostanie udostępniona za darmo do pobrania na stronie http://375.com.pl oraz do odsłuchu na kanale www.youtube.com/eferka .

W wersji cyfrowej oprócz płyty znajdzie się także przygotowany specjalnie na tę okazję ponad czterdziestostronicowy Miejski Magazyn #2. Publikacja zawiera masę materiałów przybliżających proces powstawania płyty, wywiad z autorami materiału, liner notes itp. i stanowi uzupełnienie treści znajdujących się na albumie.

Poniżej prezentujemy tracklistę FRK x Jabol – „Dzieci Indygo” oraz okładki albumu i Miejskiego Magazynu #2, za które w obu przypadkach odpowiedzialny jest fotograf Mateusz Szeliga.

Na dniach swoją premierą będzie miał pierwszy singiel promujący materiał. Z tej okazji chcemy przypomnieć zeszłoroczny street singiel „Dalej” oraz krótki klip promocyjny, w którym po raz pierwszy ujawniona została okładka „Dzieci Indygo”. Zapraszamy!
 

FRK x Jabol – „Dzieci Indygo”

1. Uwiązani
2. Szukam (feat. DJ Danek)
3. Tacy Sami
4. Między Palcami (feat. DJ Danek)
5. Nie Chcę Grać (feat. Sasha Kuncewicz)
6. Rzuć To
7. Katharsis (feat. DJ Danek)
8. Stan Świadomości (feat. Sasha Kuncewicz)
9. Mea Culpa (feat. DJ Danek)
10. Metroulice
11. Szanse (feat. DJ Danek)
12. Dalej (Bonus Track)
13. Promo 2013 (Niedopowiedzenia Remix) (Bonus Track)


FRK x Jabol – Dalej (Street Singiel)
 

FRK – Promo 2013 (Niedopowiedzenia Remix)

Płyta pod patronatem Mobilizacji!


Komentarze użytkowników (0)


Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja