hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:
dział eventy taneczne

 W Toruniu odbyła się piąta już edycja zawodów dancehallowych Winter Bounce. Prezentujemy prezentacje uczestników z pierwszej rundy tego wydarzenia.

dział artykuly

Okazuje się, że nie wszyscy bboys rozumieją jak należy się za to się zabrać i uczestniczyć w zawodach gdzie sędziowie wybierają najlepszych tancerzy z kół.

 
dział rozmowy

 Rozmowa z BBoyem Thomazem, organizatorem M1 Dance Battle

dział klipy

Kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo duetu producenckiego „Nowa Stara Szkoła", którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

dział koncerty

 Fragment koncertu Afu-Ry w toruńskim klubie Dwa Światy

dział rozmowy

 Wywiad z Flintem

dział recenzje

 Recenzja nowej płyty Flinta

dział rozmowy

Arkadio w rozmowie z Adrianem Bartoszewiczem

newsy

Wielki klubowy maraton WOW! już w środę!

9 października Warszawa  zamieni się w imprezową mekkę za sprawą WOW! Wielkich Otrzęsin! Największa w Polsce cykliczna impreza klubowa to stały punkt w studenckim kalendarzu.

Jeden bilet wymieniany na specjalną opaskę stanowi przepustkę do 18 klubów biorących udział w WOW! A tam na uczestników czekają energiczne sety djskie, koncerty na żywo, Silent Disco, karaoke, wybory Miss WOW!, liczne pokazy taneczne i opór nagród do zdobycia w konkursach!


Wystarczy jeden bilet by przeżyć niezapomnianą noc, poznać mnóstwo nowych ludzi i zintegrować się imprezowo na rozpoczęcie nowego roku akademickiego. A podczas WOW! każdy znajdzie coś dla siebie – w klubach będzie można poszaleć przy muzyce elektronicznej, czarnych brzmieniach czy imprezowych klasykach. Będzie się działo!

WOW! Wielkie Otrzęsiny Warszawy
1 bilet – 18 klubów – 15 000 studentów
www.fb.com/wow.warszawa

Bilety w przedsprzedaży można nabyć na uczelniach, w akademikach, w Metrze i punktach sieci Eventim (m.in. bileterie EMPIK, MediaMarkt, Saturn). W dniu imprezy wejściówki będą dostępne w każdym klubie na bramce.

www.wielkieotrzesiny.pl
 


Komentarze użytkowników (0)


Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja