hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:
dział eventy taneczne

 W Toruniu odbyła się piąta już edycja zawodów dancehallowych Winter Bounce. Prezentujemy prezentacje uczestników z pierwszej rundy tego wydarzenia.

dział artykuly

Okazuje się, że nie wszyscy bboys rozumieją jak należy się za to się zabrać i uczestniczyć w zawodach gdzie sędziowie wybierają najlepszych tancerzy z kół.

 
dział rozmowy

 Rozmowa z BBoyem Thomazem, organizatorem M1 Dance Battle

dział klipy

Kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo duetu producenckiego „Nowa Stara Szkoła", którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

dział koncerty

 Fragment koncertu Afu-Ry w toruńskim klubie Dwa Światy

dział rozmowy

 Wywiad z Flintem

dział recenzje

 Recenzja nowej płyty Flinta

dział rozmowy

Arkadio w rozmowie z Adrianem Bartoszewiczem

newsy

FLINT - „STARY, DOBRY FLINT” - premiera płyty

Wytwórnia Koka Beats prezentuje trzeci solowy album najmłodszego reprezentanta Koka Beats Flinta zatytułowany "Stary, dobry Flint". Płyta to 12 utworów klimatycznie nawiązujących do starych, dobrych czasów polskiego rapu, ale w nowoczesnym wydaniu - pojawia się dużo instrumentów i rozbudowanych rozwiązań aranżacyjnych. Gościnnie usłyszycie Pezeta, Muflona i Greena, a także wokalistkę Dotcom. Za produkcję odpowiadają między innymi Barthvader, Luxon, czy też Szczur.

Odsłuch albumu:
 

Album Flinta to nie tylko porcja hip-hopu na najwyższym poziomie ale i świetnie wydana płyta. W produkcji okładki wykorzystano technikę druku soczewkowego co daje niesamowity efekt:
http://instagram.com/p/dmavnfJV6L/#

"Stary, dobry Flint" to mój najlepszy album - myślę, że udało mi się w ciekawy sposób nawiązać do najlepszych czasów polskiego rapu i to co w nich było najlepsze przełożyć na nowe czasy - "Stary, dobry Flint" jest moim osobistym "Illmaticiem", mam nadzieję, że fani polskiego rapu będą zadowoleni
. – mówi Flint.FLINT jest młodym, warszawskim artystą hip-hopowym, budzącym wiele kontrowersji MC, znanym szerzej dzięki swojej podziemnej dyskografii i wysokim umiejętnościom freestyle'owym.

Na jego koncie jest około 8 nielegali ukazujących się w podziemiu od 2002 roku, ponad 20 wygranych bitew freestyle’owych w całym kraju, w tym zdobycie tytułu Mistrza Wielkiej Bitwy Warszawskiej, a także wiele koncertów i nagrań gościnnych.

Jego pierwszy studyjny album „Czarny Charakter” (2010) zamknął etap podziemnej kariery rapera i sprawił, że stał się bardziej rozpoznawalny. Rok od premiery debiutu, w sklepach pojawiła się jego kolejna płyta pt. „Warszawskie ZOO”, na której można było gościnnie usłyszeć m.in. Ekonoma z legendarnej ekipy Fenomen, czy reprezentującego HIFI Bandę, Dioxa.

Pod koniec 2012 roku Flint zasilił szeregi wytwórni Koka Beats.

Dyskografia:
Flint - Czarny Charakter (nielegal, 2010)
Flint - Warszawskie ZOO (Rapton / Fonografika, 2012)
Flint - Stary, dobry Flint (Koka Beats, 2013)

www.facebook.com/FLINTHIPHOP

Do tej pory album promują klipy:


Komentarze użytkowników (2)
ktp, 2013-10-07 15:14:31

No trzyma poziom chłopak, cały czas do przodu, przejście do koki na plus widać

andrzej, 2013-10-07 12:37:01

zacna płyta!Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja