hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:
dział eventy taneczne

 W Toruniu odbyła się piąta już edycja zawodów dancehallowych Winter Bounce. Prezentujemy prezentacje uczestników z pierwszej rundy tego wydarzenia.

dział artykuly

Okazuje się, że nie wszyscy bboys rozumieją jak należy się za to się zabrać i uczestniczyć w zawodach gdzie sędziowie wybierają najlepszych tancerzy z kół.

 
dział rozmowy

 Rozmowa z BBoyem Thomazem, organizatorem M1 Dance Battle

dział klipy

Kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo duetu producenckiego „Nowa Stara Szkoła", którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

dział koncerty

 Fragment koncertu Afu-Ry w toruńskim klubie Dwa Światy

dział rozmowy

 Wywiad z Flintem

dział recenzje

 Recenzja nowej płyty Flinta

dział rozmowy

Arkadio w rozmowie z Adrianem Bartoszewiczem

newsy

CHUCHUJESZ już w sieci

Do sieci trafiła długo oczekiwana EP-ka duetu CHUCHUJESZ. "Magnes" jest trzecim wspólnym projektem zrealizowanym przez Jesza i Chuchu, efektem kolaboracji rapera i bboya. Tym razem duet zaprosił do współpracy: bboy'a Mefo jedynego rapującego gościa, Oera (B.O.K), DJ Twistera autora kilku beatów oraz wszystkich cutów, a także Webbera wykonawcę miksu."Magnes" jest zbiorem refleksji, obserwacji, energii, pasji, miłości do kultury ale także krzykiem przeciwko systemowi, nieporozumieniom obecnego świata, słabej kondycji postrzegania Hip Hopu oraz fangą skierowaną w stronę wack emcees. Wszystko zrealizowane za pomocą zróżnicowanego flow, nietuzinkowych tekstów, szyderczego uśmiechu oraz ogromnej dawki energii. Jest to efekt długiej pracy, wielu spotkań i czystej chęci robienia rapu i reprezentowania kultury Hip Hop.


Materiał można przesłuchać, ściągnąć bądź kupić za pomocą specjalnie przygotowanej strony. Zatem polecamy sprawdzić a następnie uzupełnić swoją domową kolekcję.


Możliwość odsłuchu oraz zakupu: http://chuchujesz.pl/


Komentarze użytkowników (0)


Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja