hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:
dział eventy taneczne

 W Toruniu odbyła się piąta już edycja zawodów dancehallowych Winter Bounce. Prezentujemy prezentacje uczestników z pierwszej rundy tego wydarzenia.

dział artykuly

Okazuje się, że nie wszyscy bboys rozumieją jak należy się za to się zabrać i uczestniczyć w zawodach gdzie sędziowie wybierają najlepszych tancerzy z kół.

 
dział rozmowy

 Rozmowa z BBoyem Thomazem, organizatorem M1 Dance Battle

dział klipy

Kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo duetu producenckiego „Nowa Stara Szkoła", którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

dział koncerty

 Fragment koncertu Afu-Ry w toruńskim klubie Dwa Światy

dział rozmowy

 Wywiad z Flintem

dział recenzje

 Recenzja nowej płyty Flinta

dział rozmowy

Arkadio w rozmowie z Adrianem Bartoszewiczem

newsy

Premiera trzeciej epki duetu CHUCHUJESZ!

Jeszcze we wrześniu do sieci trafi trzecia epka duetu CHUCHUJESZ. "Magnes", bo taki tytuł nosi płyta, jest zbiorem zajawek, spostrzeżeń, energii, obaw oraz Hip Hopu w pełnym tego słowa znaczeniu. Wszystko zaprezentowane przy pomocy nietuzinkowych tekstów oraz zróżnicowanego flow. Za warstwę muzyczną odpowiadają Oer (B.O.K.) DJ Twister, który jest również autorem wszystkich skreczy oraz duet, zaś miksem płyty zajął się Webber.

Duet CHUCHUJESZ to połączenie energii i techniki, flow oraz zawiłości. Jesz jest raperem niegdyś związanym z grupą Korporacja, obecnie działający w duetach: Jesz & Man Of Few Words oraz Jesz / Kac. Chuchu zaś to czołowy reprezentant polskiej sceny bboyowej i członek projektów: Polskee Flavour/Faunky Masons/Catch The Flava. Rapem zamuje się od kilku lat.

"Magnes" to trzecia EPka duetu. Do sieci trafi jeszcze we wrześniu. Póki co polecamy sprawdzić singiel promujący pt. "To nie tak" z gościnnym udziałem bboy'a Mefo.
 


Komentarze użytkowników (1)
arek, 2013-09-16 21:37:39

spoko wałek, czekam na całośćDodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja