hip hop kemp
mobilizacja.pl na youtube.com mobilizacja.pl na facebook.com

 

co nowego

Magazyn MOBILIZACJA poleca:
dział eventy taneczne

 W Toruniu odbyła się piąta już edycja zawodów dancehallowych Winter Bounce. Prezentujemy prezentacje uczestników z pierwszej rundy tego wydarzenia.

dział artykuly

Okazuje się, że nie wszyscy bboys rozumieją jak należy się za to się zabrać i uczestniczyć w zawodach gdzie sędziowie wybierają najlepszych tancerzy z kół.

 
dział rozmowy

 Rozmowa z BBoyem Thomazem, organizatorem M1 Dance Battle

dział klipy

Kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo duetu producenckiego „Nowa Stara Szkoła", którego premiera zaplanowana jest na 13 maja. 

dział koncerty

 Fragment koncertu Afu-Ry w toruńskim klubie Dwa Światy

dział rozmowy

 Wywiad z Flintem

dział recenzje

 Recenzja nowej płyty Flinta

dział rozmowy

Arkadio w rozmowie z Adrianem Bartoszewiczem

newsy

Wystartował preorder albumu Flinta „Stary, dobry Flint”!

Wytwórnia Koka Beats wypuściła informację o preorderze albumu Flinta pt. „Stary, dobry Flint”! Premiera sklepowa krążka 3 października!

"Stary, dobry Flint"
to trzeci solowy album najmłodszego reprezentanta Koka Beats . Na płytę składa się 12 utworów klimatycznie nawiązujących do starych, dobrych czasów polskiego rapu. Jak zapewnia wydawca na nadchodzącej produkcji pojawi się dużo instrumentów i rozbudowanych rozwiązań aranżacyjnych.


Gościnnie udzielili się Pezet, Muflon oraz Green, a także wokalistka Dotcom. Za produkcję odpowiadają między innymi Barthvader, Luxon, czy też Szczur.

Album Flinta to nie tylko porcja hip-hopu na najwyższym poziomie ale i świetnie wydana płyta. W produkcji okładki wykorzystano technikę druku soczewkowego co daje niesamowity efekt: http://instagram.com/p/dmavnfJV6L/#

"Stary, dobry Flint" to mój najlepszy album - myślę, że udało mi się w ciekawy sposób nawiązać do najlepszych czasów polskiego rapu i to co w nich było najlepsze przełożyć na nowe czasy - "Stary, dobry Flint" jest moim osobistym "Illmaticiem", mam nadzieję, że fani polskiego rapu będą zadowoleni.
– mówi Flint.

Do tej pory album promuje klip  „Muszę dostać skrzydeł”
FLINT jest młodym, warszawskim artystą hip-hopowym, budzącym wiele kontrowersji MC, znanym szerzej dzięki swojej podziemnej dyskografii i wysokim umiejętnościom freestyle'owym.

Na jego koncie jest około 8 nielegali ukazujących się w podziemiu od 2002 roku, ponad 20 wygranych bitew freestyle’owych w całym kraju, w tym zdobycie tytułu Mistrza Wielkiej Bitwy Warszawskiej, a także wiele koncertów i nagrań gościnnych.

Jego pierwszy studyjny album „Czarny Charakter” (2010) zamknął etap podziemnej kariery rapera i sprawił, że stał się bardziej rozpoznawalny. Rok od premiery debiutu, w sklepach pojawiła się jego kolejna płyta pt. „Warszawskie ZOO”, na której można było gościnnie usłyszeć m.in. Ekonoma z legendarnej ekipy Fenomen, czy reprezentującego HIFI Bandę, Dioxa.

Pod koniec 2012 roku Flint zasilił szeregi wytwórni Koka Beats. Album 'Stary Dobry Flint' trafi do sklepów jesienią 2013.

Dyskografia:
Flint - Czarny Charakter (nielegal, 2010)
Flint - Warszawskie ZOO (Rapton / Fonografika, 2012)

www.facebook.com/FLINTHIPHOP

Płytę można zamawiać pod adresem:
http://kokafeat.com/product.php?id_product=327
 


Komentarze użytkowników (3)
elo, 2013-09-09 20:06:30

dobry koleszka dobre rymy to pewnie i dobra płyta:)

DOP, 2013-09-06 18:51:31

będzie najlepsza- wierzę!

andrzej, 2013-09-05 22:41:56

ciekawe jaka bedzie ta płyta.. mam nadzieje ze lepsza od ostatniejDodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*
© Tworzenie stron Toruń
hip hop kemp, rap, ostry, wywiad, małpa, pezet, polski rap, molesta, beatbox, hip-hop, bboing, bboy, recenzja